Менеджер по клієнтах
Менеджер по проектах
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Роздача листівок в Києві

Роздача листівок (або як її називають сучасним словом флаєра, тобто роздача флаєрів) є одним з численних успішних видів проведення рекламної кампанії на всіх рівнях ринку, чи це продукція чи послуга. Роздача за допомогою листівок в Києві є найвідомішим видом проведення промо-акції.

Основним і головною відмінністю такого виду реклами від усної (реклама на радіо, телебаченні) або будь-яких інших її видів, можливість швидко відшукати інформацію про послугу або товар, так як на відміну від вище згаданої усній реклами інформація завжди під рукою.

Оскільки інформація відображена на листівці, буклеті з коротким і вичерпним описом пропонованого, включаючи контактну інформацію і навіть короткий прейскурант.

Що в свою чергу дуже зручно, оскільки дозволяє швидко і без особливого клопоту відшукати те, що потрібно.

Важливими критеріями успіху роздачі листівок (флаєрів), буклетів є:

 1. Привабливість і зрозумілість реклами, адже мало того, щоб листівка, буклет потрапив людині в руки, важливо щоб він її прочитав.
 2. Актуальність даного товару або послуги для клієнта. Думаю ви погодитеся, що рекламувати басейни біля метро не особливо ефективно, так як їх актуальність для тих, хто їздить у метро, ​​невелика.
 3. Унікальність пропозиції, адже ринок товарів і послуг перенасичений, і для того, щоб вигідно відрізнятися від конкурентів, ваша пропозиція має бути унікальним. Можливий і не виключений той варіант, що людина відкладе листівку, флаєр або буклет побіжно прочитавши і порахувавши інформацію в ній не потрібною. Після чого вона їм може бути забута в рюкзаку, кишені, сумці але все ж є велика ймовірність того що одного разу вона нагадає про себе, і приємно порадує, позбавивши людину часом довгих пошуків і ходьби по різних магазинах або сервісів надання послуг в пошуках товару або послуги .

Роздача листівок в Києві – це хороший і дешевий спосіб заявити про себе та про свій товар.

Існує кілька варіантів цільової реклами при просуванні послуги/товару методом роздачі листівок, флаєрів, буклетів:

 • Коли як орієнтир виступає локальний ринок (найчастіше це вулиці, райони, міста іноді області), в таких випадках вивчається ринок збуту, на локальному рівні аналізуються місця, де можна знайти потенційного клієнта. У цих місцях і відбувається роздача листівок (як приклад замовника послуги роздачі листівок може служити будь-яка піцерія міста Києва (замовлення роздачі листівок в Києві), а як місце роздачі: людні площі, торгові центри, метро, ​​університети).
 • Коли збут повинен реалізовуватися на глобальному ринку (продаж або надання послуг на рівні всієї країни або навіть світових масштабів стратегія роботи в основі залишається тією ж, за винятком підходів до методу пошуку потенційно клієнта.

Можливі й інші варіанти, коли листівки поширюються в Києві по поштових скриньках, вішаються на ручки дверей або під двірники припаркованих автомобілів, роздача листівок в костюмах (ростові ляльки). Также известно, что раздача листовок в Киеве хорошо срабатывает в тех случаях, когда необходимо перехватить клиентский ресурс и перенаправить его в свою пользу. Большинство одиночных магазинов, не имеющих больших сетей сбыта игнорируют тот факт, что им не надо проводить рекламу, думая, что клиент пойдет сам. Но как показывает практика, при раздаче листовок поблизости магазина продажи резко повышаются, что влечет за собой повышение прибыли и что в свою очередь зачастую является целью предпринимателя. Раздача листовок – способ повысить монетизацию!

На прикладі успішного досвіду рекламне агентство «VLADpromo» організовує і проводить роздачі (поширення) рекламних листівок, буклетів, брошур, газет:

 • на вулицях;
 • станціях метро;
 • біля ВНЗ та медичних закладів;
 • біля бізнес-центрів, офісних будівель;
 • біля торгово-розважальних центрів;
 • біля входів в метро;
 • в місцях відпочинку (парки, сквери);
 • по поштових скриньках;
 • під двірники автомобілів;
 • на перехрестях;
Раздача и распространение листовок в Киеве

Роздача листівок, буклетів в людних місцях і на перехрестях в місті Києві. Розповсюдження листівок по дверних ручок автомобілів (під двірники). Що стосується наших послуг з роздачі і поширення листівок, можна сказати наступне: Ми відповідально ставимося до своєї роботи, на вимогу робимо фото-звіт проведеної роздачі листівок, буклетів, брошур, газет. Залучаємо наших досвідчених супервайзерів для моніторингу роботи і запобіжників конфліктних ситуацій з замовником, якісно підбираємо місця роздачі за цільовою аудиторією, і гарантуємо успішність провидіння рекламної кампанії!

Вартість послуг по роздачі листівок представлена в таблиці нижче

Послуга

*Вартість роздачі листівок, грн. / 1 година

до 100 робочих годин

понад 100 робочих годин

 

понад 400 робочих годин

Роздача листівок в місцях скупчення людей

           70-75                70           68

Роздача на перехрестях водіям автомобілів

           75-80              70-75           70

Всовування під двірники автомобілів

           70-75                70           68
                         Супервайзер**

300-350 грн./день

Супервайзер з легковим автомобілем **

      300-350 грн. / День + витрати на бензин

 

Додаткова вартість до послуг з роздачі листівок:

 • роздача листівок в костюмах великої ляльки: +35 – 50 грн / год;
 • роздача листівок на вулиці (в зимовий період, а також сильні дощі осінній період): збільшується на 5-15 грн / год до прайсової вартості;
 • промоутери на роликах: + 30 – 45 грн. до вартості години;
 • роздача листівок з озвученням короткого рекламного тексту: збільшується на 5-10 грн/год до прайсової вартості;
 • робота з гучномовцем + 15-30 грн/год до прайсової вартості. Також, якщо необхідно беремо гучномовець в оренду.
** обов’язковий до проектів супервайзер, контролює від 2-х до 5-ти точок в залежності від розташування їх один від одного.

Функції супервайзера:

 • контроль промо-персоналу;
 • екстрена заміна промоутерів і місця роздачі (під час проведення акції);
 • інструктаж;
 • контроль і забезпечення продукцією (листівки, промо-форма);
 • фото звіт.
 • Також ми надаємо послуги зберігання і логістики рекламних матеріалів, якщо це необхідно.

Для проведення роздачі листівок в ТРЦ, виставкових центрах, різних будівлях – необхідний дозвіл на проведення рекламної компанії від адміністрації-керівництва. За додаткову плату, ми також допомагаємо нашим клієнтам в оформленні дозволів. Наше Рекламне агентство займається друком поліграфії (листівок, флаєрів і т.д.) і всього необхідного для проведення роздачі лістокок (футболки, кепки, манишки). Помогаем з розробкою макетів. Якщо Вам потрібна дана послуга – зверніться до наших менеджерів і вони з радістю вишлють Вам розрахунок.

 

Додаткова інформація:

 • Вартість вказана для окремо взятої послуги, для попереднього розрахунку.
 • Мінімальне замовлення промоутерів – від 25 робочих годин/в протягом 5 днів. При замовленнях які меньше мнімального: прайсова вартість промоутерів в залежності від проектів збільшується на 10 – 35%/годину.
 • Остаточний кошторис промо-проекту прораховується в кожному випадку індивідуально.

 

Як розрахувати кількість робочих годин відносно до тиражу листівок?

Найменування послуг   Середня кількість роздають листівок на годину
Роздача листівок біля метро                         70-120 шт.
Роздача листівок на перехрестях                           40-50 шт.
Роздача листівок біля торгових центрів                          60-100 шт.
Розповсюдження листівок по припаркованих машин                            60-80 шт.

Вигоди співпраці

Vladpromo пропонує вигідну співпрацю за допомогою, якої можна розповісти потенційним покупцям про свій магазин, послугу, яка надається, новий товар, який з’явився на ринку, проведення акцій, знижки. Листівка – це ефективний носій інформації, яка доставляється безпосередньо споживачеві.

 

Роздача листівок від компанії Vladpromo

 • проектування і розробка дизайну флаєра, де будуть ретельно продумані всі найдрібніші нюанси;
 • роздача в місцях масового скупчення людей;
 • мінімальна кількість часу на підготовку листівок і на організацію проекту;
 • допомога професійних промоутерів, які відрізняються комунікабельністю, охайним зовнішнім виглядом, доброзичливістю та уважністю.
Щоб зробити замовлення необхідно зв’язатися з менеджерами нашої компанії за вказаними телефонами або залишити заявку на зворотній зв’язок на офіційному сайті Vladpromo. Фахівці агентства проведуть безкоштовну консультацію, дадуть відповідь на виниклі питання. На протязі усього часу співпраці надається комплексна інформаційна підтримка.
 
VLADpromo – це гарантована якість, висока швидкість, прекрасний сервіс, доступні ціни, кваліфікований персонал. Компанія є впевненим учасником рекламного ринку, який вона підкорює вже більше десяти років.
 
Рекомендуємо почитати: