Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Роздача листівок в Києві

Роздача листівок   (чи як її називають трендовим словом флаєра, тобто роздача флаєрів) є одним з численних успішних видів проведення рекламної кампанії на усіх рівнях ринку, будь це продукція або послуга. Роздача  за допомогою листівок в Києві є найвідомішим видом проведення промо-акції.

Основною і головною відмінністю такого виду реклами від усної (реклама на радіо, телебаченні) або яких-небудь інших її видів, можливість швидко відшукати інформацію про послугу або товар, оскільки на відміну від вище згаданої усної реклами інформація завжди під рукою.

Інформація відображена на листівці, буклеті з коротким і вичерпним описом, включаючи контактну інформацію і навіть короткий прейскурант. Що у свою чергу дуже зручно, оскільки дозволяє швидко і без особливого клопоту відшукати те, що треба.

Важливими критеріями успіху роздачі листівок (флаєрів), буклетів є:

 1. Привабливість і зрозумілість реклами, адже мало того, щоб листівка, буклет потрапив людині в руки, важливо щоб вона її прочитала.
 2. Актуальність цього товару або послуги для клієнта. Думаю ви погодитесь, що рекламувати басейни біля метро не особливо ефективно, оскільки їх актуальність для тих, хто їздить в метро, невелика.
 3. Унікальність пропозиції, адже ринок товарів і послуг перенасичений, і для того, щоб вигідно відрізнятися від конкурентів, ваша пропозиція має бути унікальною.

Можливий і не виключений той варіант, що людина відкладе листівку, флаєр або буклет швидко прочитавши і визнавши інформацію в ній не потрібною.

Після чого вона ним може бути забута в рюкзаку, кишені, сумці але все таки є велика вірогідність того що одного разу вона нагадає про себе, і приємно порадує, позбавивши людину порою довгих пошуків і ходьби по різних магазинах або сервісах надання послуг у пошуках товару або послуги.

Роздача листівок в Києві — це гарний та дешевий спосіб заявити про себе і супроводжуючий Вами товар.

Можливі декілька варіантів цільової реклами при просуванні послуги/товару методом роздачі листівок, флаєрів, буклетів:

 • Коли як орієнтир виступає локальний ринок (частенько це вулиці, райони, міста іноді області), в таких випадках вивчається ринок збуту, на локальному рівні аналізуються місця, де можливо відшукати потенційного клієнта. У цих місцях і відбувається роздача листівок (як приклад замовника послуги роздачі листівок може бути будь-яка піцерія міста Києва (замовлення роздачі листівок в Києві), а як місце роздачі : людні площі, торгові центри, метро, університети).
 • Коли збут повинен реалізовуватися на глобальному ринку (продаж або надання послуг на рівні усієї країни або навіть світових масштабів стратегія роботи в основі залишається тією ж, за винятком підходів до методу пошуку потенційно клієнта.

Можливі і інші варіанти, коли листівки поширюються в Києві по поштових скриньках, вішаються на ручки дверей або під двірники припаркованих автомобілів, роздача листівок в костюмах (ростові ляльки).

Також відомо, що роздача листівок в Києві добре спрацьовує в тих випадках, коли необхідно перехопити клієнтський ресурс і перенаправити його у свою користь. Більшість поодиноких магазинів, що не мають великих мереж збуту ігнорують той факт, що їм не потрібно проводити рекламу, думаючи, що клієнт піде сам. Але як показує практика, при роздачі листівок поблизу магазину продажу різко підвищуються, що спричиняє за собою підвищення прибутку і що у свою чергу частенько є метою підприємця. Роздача листівок — спосіб підвищити монетизацію!

На підставі успішного досвіду Рекламне агентство «VLADpromo» організовує і проводить  роздачі (поширення) рекламних листівок, буклетів, брошур, газет :

 • на вулицях;
 • станціях метро;
 • біля ВНЗ та медичних закладів;
 • біля бізнес-центрів, офісних будівель;
 • біля торгово-розважальних центрів;
 • біля входів в метро;
 • в місцях відпочинку (парки, сквери);
 • по поштових скриньках;
 • під двірники автомобілів;
 • на перехрестях;
Раздача и распространение листовок в Киеве

Роздача листівок, буклетів в людних місцях  і на перехрестях в місті Києві. Поширення листівок  по дверних ручках автомобілів (під двірники ).

Що стосується послуг, що надаються нами, з роздачі і поширення листівок, можна сказати наступне:

Ми відповідально відносимося до своєї роботи, на вимогу робимо фото-звіт проведеної роздачі листівок, буклетів, брошур, газет. Задіюємо наших досвідчених супервайзерів для моніторингу роботи і вирішення конфліктних ситуацій із замовником, якісно підбираємо місця роздачі по цільовій аудиторії, і гарантуємо успішність проведення рекламної кампанії!

Вартість послуг по роздачі листівок представлена в таблиці нижче

Послуга

*Вартість роздачі листівок, грн. / 1 година

до 100 робочих годин

понад 100 робочих годин

 понад 400 робочих годин

Роздача листівок в місцях скупчення людей

          105-110                100           95

Роздача на перехрестях водіям автомобілів

           110                105           98

Всовування під двірники автомобілів

           105-110                100           95
                         Супервайзер**

400-450 грн./день

Супервайзер з легковим автомобілем **

      400-450 грн. / День + витрати на бензин

 

Додаткова вартість до послуг з роздачі листівок:

• роздача листівок  в костюмах ростової ляльки : +35 — 50 грн/годину;

• роздача листівок на вулиці (у зимовий період, а також сильні дощі осінній період) :  збільшується на  10-20  грн/година до прайсової вартості;

• промоутери на роликах:+ 40 — 60 грн до вартості години;

•  робота з мегафоном +20-40 грн/година до прайсової вартості. Також якщо необхідно даємо рупор в оренду.

**обов’язковий до проектів супервайзер, контролює від 2-х до 5-ти точок залежно від розташування їх один від одного.

**перерва персоналу кожні 2 години по 15 хвилин.

Функції супервайзера :

 • контроль промо-персоналу;
 • екстрена заміна промоутерів і місця роздачі (під час проведення акції);
 • інструктаж;
 • контроль і забезпечення продукцією (листівки, промо-форма);
 • фото звіт.

Також ми робимо послуги зберігання і логістики рекламних матеріалів, якщо це необхідно.

Для проведення роздачі листівок в ТРЦ, виставкових центрах, різних будівлях — потрібний дозвіл на проведення рекламної компанії від адміністрації-керівництва. За додаткову плату, ми також допомагаємо нашим клієнтам в оформленні дозволів.


 

Наше Рекламне агентство займається  друком поліграфії (листівок, флаєрів і так далі) і усього необхідного для проведення роздачі листівок (футболки, кепки, манішки ). Допомагаємо з розробкою макетів. Якщо Ви потребуєте цю послугу — звертайтеся до наших менеджерів і вони з радістю відправлять Вам прорахунок.

Додаткова інформація:

 • Вартість вказана для окремо взятої послуги, для попереднього розрахунку.
 • Мінімальне замовлення промоутерів – від 25 робочих годин/в протягом 5 днів. При замовленнях які меньше мнімального: прайсова вартість промоутерів в залежності від проектів збільшується на 10 – 35%/годину.
 • Остаточний кошторис промо-проекту прораховується в кожному випадку індивідуально.

 

Як розрахувати кількість робочих годин відносно до тиражу листівок?

Найменування послуг   Середня кількість роздають листівок на годину
Роздача листівок біля метро                         70-120 шт.
Роздача листівок на перехрестях                           40-50 шт.
Роздача листівок біля торгових центрів                          60-100 шт.
Розповсюдження листівок по припаркованих авто                             60-80 шт.

Вигоди співпраці

Vladpromo пропонує вигідну співпрацю за допомогою, якої можна розповісти потенційним покупцям про свій магазин, послуги, що надаються, новий товар, що з’явився на ринку, проведенні акцій, знижках. Листівка – це ефективний носій інформації, яка доставляється безпосередньо споживачеві.

 

Роздача листівок від компанії Vladpromo

 • проектування і розробка дизайну флаєра, де будуть ретельно продумані всі найдрібніші нюанси;
 • роздача в місцях масового скупчення людей;
 • мінімальна кількість часу на підготовку листівок і на організацію проекту;
 • допомога професійних промоутерів, які відрізняються комунікабельністю, охайним зовнішнім виглядом, доброзичливістю та уважністю.

Щоб зробити замовлення необхідно зв’язатися з менеджерами компанії по вказаних телефонах або залишити заявку на зворотний зв’язок на офіційному ресурсі Vladpromo. Фахівці агентства проведуть безкоштовну консультацію, дадуть відповідь на виниклі питання. Упродовж усієї співпраці надається інформаційна підтримка.

VLADpromo – ця гарантована якість, висока швидкість, прекрасний сервіс, доступні ціни, кваліфікований персонал. Компанія є упевненим учасником рекламного ринку, який вона підкорює упродовж десяти років.

 
Рекомендуємо почитати:
error: