Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Обов’язки хостес

Професія хостес досить молода на нашому ринку рекламних послуг, прийшла ця професія з Англії, де і були сформовані основні принципи роботи і обов’язку хостес. Хоча обов’язки часто відрізняються від випадку до випадку, все ж з безлічі обов’язків хостес можливо виділити декілька базових вимог від дівчата-хостес:

Запорука загального успіху – посмішка..

Хостес повинна добре виглядати зовні, адже вона частина рекламної промо акції. Ефективність проведення такого заходу безпосередньо залежить від презентабельності дівчата-хостес, її одягу і зовнішнього вигляду. Підібраний із смаком одяг може у багато разів посилити ефект від рекламної кампанії, в не залежності від рекламованого об’єкту. Крім того, без наявності особливого смаку на одяг і презентабельного зовнішнього вигляду важко підкорити професію хостес. У багатьох випадках дівчата хостес представляють заклад в цілому, тобто є їх особою. Неприпустимо коли вони виглядають не належними і не відповідним чином. Головною особливістю зовнішнього вигляду дівчини хостес є її акуратність, не повинно бути надмірного яскравого макіяжу, помітних прикрас і дуже довгих нігтів. Як правило солідні заклади видають своїм хостес спеціальну форму.

Часто необхідно мати хорошу дикцію і приємний голос і відсутність в мові слів паразитів, оскільки хостес може брати участь в презентації товарів і послуг. Нерідко саме красива презентація товару від хостес робить вирішальний вклад в мотивацію клієнта купити рекламовану продукцію. Оскільки і в звичайному житті, в презентації послуги або товару дуже важливі перші враження. Хостес саме ту ланку яке повинне створити як можна краще враження на аудиторію.

З рис вдачі які повинна мати дівчина-хостес можна виділити — терплячість, стійкість до стресових ситуація і звичайно ж спокій. Це базові і украй важливі якості, які повинна мати будь-яка дівчина хостес. Часто заклади намагаючись відповідати своєму статусу прописують необхідні якості хостес прямо в посадовій інструкції обов’язків. Оскільки клієнти бувають різних типів і навіть можуть бити вередливі. Тому девушке-хостес частенько необхідно уміти стримуватися і проявляти доброзичливе відношення, бути вище за будь-яку обстановку. Наше рекламне агентство допоможе Вам зробити рекламну кампанію або промо акцію ще успішнішою. У цьому якісно допоможуть професійні дівчата хостес.

error: