Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Актор масовки

Досить відоме вираження «В деталях можна пізнати істину» у котрий раз виправдовує своє визначення. Адже окрім основних розставлених акцентів, увага глядача часто приковується до другорядних персонажів, які, як відомо, не просто створюють фонове доповнення, але і визначають потрібний рівень «атмосферності» і яскравості кадру. Отже, від вибору фонового плану залежить успіх готового знятого матеріалу.

Відмінна риса успіху зйомки проявляється головним чином в кожній прорахованій деталі. Те, що другий план для цього є визначальним чинником, вже було сказано вище. Тому перейдемо до основних характеристик другого плану. Не поглиблюватимемося в подробиці, розглянемо лише ті аспекти, які є невід’ємною частиною об’єкту нашого обговорення.

Актер массовки

Існують два основні напрями зйомки сцен за участю масових акторів, в якому працюють режисери:

 • Фонова картинка

Такі кадри створюються з розрахунком на повне фокусування глядача на головних елементах кадру. Подібні епізоди вимагають мінімальної виразності акторів масових сцен. Тут переважають великі кадри, тому фон, в основному, гранично розмитий і масовка повністю зливається з довкіллям.

 • Деталізована зйомка 

Цей вид операторського мистецтва вимагає найбільш тонкої роботи в плані масовки. Про це детальніше.

Ось тут ми трохи зупинимося, щоб конкретно і цілеспрямовано охарактеризувати усю важливість організації підбору масовки і  безпосередньої участі нашої компанії в ній. Все, що стосується якісного і швидкого надання послуг з підбору акторів масових сцен є для нас первинним завданням, від успішного рішення якої залежить, трохи-немало, успіх  кінцевого результату.

Що саме ми маємо на увазі під якісним сервісом, а також швидкістю виконання, ми обговоримо нижче як можна детальніше.

Масовка в Києві

Що стосується послуг, що надаються конкретно нашим агентством, то тут треба відразу ж накреслити декілька визначальних векторів нашої діяльності в плані підбору акторів для масових сцен. Ми пропонуємо  широкий спектр послуг, який припускає усеосяжну і украй вигідну співпрацю. Так, скориставшись до нашої допомоги в організації набору акторів масовки, Ви, поза сумнівом, оціните усі переваги цієї угоди. Адже ми здійснюємо підбір акторів самих різнопланових типів.

Для кожного виду зйомки ми визначаємо основні вимоги, а потім здійснюємо їх пошук у величезній базі акторів.

Тут важливим моментом є точний підбір типажів, згідно з критеріями, що зажадали замовники. Цей етап являється, по суті,  ключовим, адже він є базовою основою для подальшого пошуку.

Так, визначивши основні параметри і тематику проекту, ми рухаємося у вужчому напрямі, наслідуючи подальші вказівки і настанови. Головне завдання – поступовий відбір і виборче відсіювання. Професіоналізм нашого персоналу не дасть Вам приводу навіть для щонайменшого сумніву. Ми проводимо виняткову фільтрацію типажів згідно із заданими параметрами, а велика база акторів забезпечує максимально ефективний пошук в найкоротші терміни.

Що стосується напрямів, в яких ми працюємо, то тут можна згадати такі основні проекти:

 • телепередачі
 • музичні кліпи
 • рекламні ролики
 • фільми
 • серіали
 • ток-шоу і інші проекти.

Вибір обмежується лише рамками замовлення клієнта, в межах яких ми в найкоротші терміни досягаємо усіх поставлених перед нами завдань.

Актор масовки загальних планів

Навіть якщо Ваш проект припускає менш вузьку типізацію, приміром, кадр натовпу в метро або на вулиці, де не з’являються головні персонажі, Вам все ж знадобляться люди підготовлені і організовані, які своїми злагодженими і спланованими діями сприятимуть швидкому просуванню знімального процесу, а не затримці його із-за своєї непідготовленості і безладності. У таких ситуаціях ми пропонуємо Вам людей, які вже мали досвід подібних зйомок або ж які завчасно прослухали спеціальні тренінги.

Актор «термінової» масовки

Якщо Ваш проект запланований вже давно, тоді Ви, ймовірно, не квапитиметеся, і, керуючись основними завданнями, поступово рухатиметеся у напрямі поставленої мети. Але навіть якщо Ваші плани несподівано змінилися і Ви не укладаєтеся в терміни, можете не турбуватися. У разі термінової необхідності появи на знімальному майданчику акторів масових сцен, Ви також можете повністю покластися на нас. Агентство «VLADpromo» має акторські ресурси, які у разі форс-мажору завжди будуть в призначений час в потрібному місці.

Звертаючись до нас, Ви можете бути упевнені в тому, що отримаєте саме те, що задумали в найкоротші терміни і з мінімальними витратами.

error: