Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Розповсюдження листівок біля метро

Напевно багато жителів мегаполісу, яким і є місто Київ, частенько помічали поблизу метро стильних молодих і не дуже людей, що роздають рекламні проспекти, симпатично оформлені буклети і лаконічні рекламні листівки.

раздача листовок Киев

Найдосвідченіші промоутери  з першого погляду визначають, з якою саме категорією людей взаємодія буде максимально результативною і корисною.

І все ж, для чого потрібна роздача листівок біля метро?

 • Чудовий спосіб повідомити про новий товар / послугу
 • Детально розповісти про нову акцію
 • Повідомити про рекламні пропозиції торгівельних мереж
 • Повідомити потенційного покупця про систему знижок
 • Розповісти про майбутню подію – виставку, концерт, шоу.

 

Основна відмінність від рекламної масової компанії в засобах мультимедіа полягає в тому, що саме роздача листівок дозволяє чітко орієнтуватися на заздалегідь обрану категорію населення. Вибір відбувається на основі попереднього аналізу, зробленого менеджерами, який здійснюється на підставі ефективності відгуків від рекламних роздач.

Природно, що довірити рекламну роздачу має сенс справжнім фахівцям, які, наприклад, працюють в рекламному агентстві «VLADpromo». Пояснення настільки ж просте, наскільки складно організувати ефективну роздачу листівок недосвідченими особами. Незважаючи на гадану простоту процесу, бажано здійснити роздачу з максимальною ефективністю. Тим більше, що професійно організована роздача листівок здатна не тільки підвищити Ваші продажі і зацікавити потенційних покупців, а й підняти їм настрій. Повірте, після такого клієнти точно будуть звертатися тільки до Вас!

Агентство «VLADpromo» забезпечує максимальну ефективність, використовуючи наступне:

 • Роздача листівок у метро: обирається максимально ефективний час, з великим пасажиропотоком, в місцях найбільшого скупчення людей – транспортні розв’язки, кінцеві станції спальних районів.
 • Співробітники мають презентабельний вигляд, що розташовує до довіри , ненав’язливу, коректну поведінку і великий досвід роботи.
 • При наявності особливих вимог до роздачі листівок, наші промоутери можуть бути одягнені в спеціальні костюми, що відображають суть рекламної кампанії або майбутню акцію.

Складно переоцінити правильний дизайн рекламної продукції. Велика кількість яскравих, нав’язливих фігур на тлі неінформативного, нечитабельного тексту рекламної листівки зводить нанівець всі витрати і очікування. Незручний формат, що не міститься з легкістю в кишеню, швидше за все, буде відправлений якомога швидше в найближчу урну або покинутий в сумку, загубившись серед інших непотрібних паперів.

Оптимальним варіантом вважається спосіб дизайну, при якому гранично лаконічно, в  формі, яка запам’ятовується, інформація доноситься потенційному покупцеві або учаснику подій. При цьому підвищену увагу слід звертати на цільову аудиторію – враховуються безліч чинників: середній вік, сімейний стан, прогнозований сумарний дохід, інтереси.

Важливою перевагою рекламних розповсюджень є те, що Ви зможете взаємодіяти саме з потрібною категорією населення, при цьому у Вас буде можливість враховувати не тільки її віковий фактор, стать або національність, а й територіальні особливості. Таким чином, Ви зможете охопити рекламними розповсюдженнями як все місто, так і конкретно обрані житлові масиви, бізнес-центри, навчальні заклади і т. д.

Нами здійснюється роздача листівок в Києві – найбільш сприятливе для цього місто

Історично склалося так, що Київ є містом висококультурний, з давніми традиціями, і населяють його розумні та інтелігентні люди. Торговий потенціал мегаполісу величезний – безліч культурно-масових заходів регулярно проводяться як в самому місті, так і за його межами. Фольклорні фестивалі та концерти провідних зірок, нові товари, різного роду послуги – в столиці все затребуване і викликає інтерес. Безкоштовна реклама, можливо, дає результат, але менший, ніж роздача листівок. Хто зможе проігнорувати усміхнену дівчину, хлопця або солідного громадянина, що пропонує – безкоштовно – стильну рекламу? Інтерес викликає функціональна реклама – з додаванням календаря на поточний рік, з можливістю записати щось на рекламну листівку або має магічний напис «знижка», виконана як безкоштовний квиток на якусь цікаву подію.

Непогано зарекомендували себе листівки в вигляді візитних карток, із зазначенням адреси і телефонів.

Рекламне розповсюдження листівок у метро – це відмінний спосіб заявити про себе великій кількості потенційних клієнтів. Довірте це завдання професіоналам компанії «VLADpromo» і Ви самі здивуєтеся, наскільки швидко і легко така реклама дозволить досягти поставлених завдань.

error: