Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Стендисти на виставку


Якщо ви шукаєте молодих і активних юнаків і дівчат, які б могли представляти вашу компанію на тематичній виставці, тоді ви звернулися за адресою. До цього питання треба відноситися максимально серйозно, адже саме правильно підібрані стендисти є запорукою того, що на вашу компанію буде звернено увагу цільової аудиторії.

Найголовніше, що у потенційних клієнтів сформується правильна думка про послугу, що надається, або товар. Знайти стендистів в Києві, не маючи професійного досвіду досить складно. Наше агентство пропонує кваліфіковану допомогу у вирішенні цього питання.

 

Чи має значення поведінка учасників виставки?

Ми як професіонали заявляємо, що враження про експозицію, а також компанію, що бере участь в описуваному заході, безпосередньо залежить від того, наскільки грамотно буде підібраний виставковий персонал, його поведінка. Якщо ви зіткнулися з необхідністю знайти гідних представників, звернувшись до нашої організації, ви не пошкодуєте. Нами підбираються кандидатури, які створюють враження професійних у своїй справі людей. Окрім цього, наші стендисти:

 • заслуговують довіри;
 • розташовують до відкритого спілкування;
 • а своїм зовнішнім виглядом і поведінкою мають в розпорядженні гостей виставки зайти на територію конкретного салону, стенду.

Наші кандидати повною мірою усвідомлюють відповідальність своєї діяльності. Вони ніколи не забувають, що знаходяться в зоні спостереження будь-якого з гостей виставки, тому повністю контролюють свої дії. Більше того, це стосується не лише початку громадського заходу, але і його завершення. Ви, як організатор або учасник виставки повинні розуміти, що від манери поведінки представників компанії залежить, наскільки благополучно вдасться досягти поставлених цілей. Йдеться про такі параметри, як:

 • поінформованість про товар, що представляється, або послугу;
 • адекватність  цін;
 • якість пропонованої послуги або продукції;
 • рішення на користь здійснення купівлі якого — або товару або замовлення послуги .

З цього виходить, що звернутися до агентства, яке професійно займається підбором стендистів в Києві, є правильним рішенням.

Що знають наші стендисти?

Правил поведінки на виставці досить багато, і кожне з них має значення. Окремо хотілося б розглянути, чого не повинен робити стендист на подібному заході. Грубим порушенням правил поведінки є утворення груп, відвернення від бесіди з відвідувачами інших стендистів. Під забороною знаходиться спілкування тільки з одним клієнтом. Стендисти не мають права:

 • усім корпусом власного тіла спиратися ліктем на стойки, що містять в собі інформацію про запропоновані увазі експонати, продукцію;
 • прилюдно упорядковувати одяг, поправляти волосся;
 • чіпати і притулятися до скляних елементів вітрин;

Ми точно знаємо, що люди, що демонструють надзвичайну зайнятість, яка відштовхує гостей, не є професіоналами, тому не пропонуємо таких кандидатів. Співпрацюючи з нами, ви не зіткнетеся з тим, що ваші стендисти позіхатимуть на виставці, демонструючи те, що їм нічим зайнятися. До речі, показувати байдужість до гостей теж є грубим порушенням.

Цінні рекомендації

Ті, хто не вперше має справу з виставками, знають, що стенд є своєрідною сценою, а стендист на ній є головною дійовою особою. Ви як організатор повинні розуміти, що перше враження відвідувачів на 50% формується в перші 30 секунд. Це неодноразово було доведено психологами. Отже, найголовнішими параметрами вашого представника є такі деталі, як зовнішній вигляд, манера поведінки, уміння подавати себе і говорити, тембр голосу.

Запам’ятайте, професіоналом є той, хто може притягнути максимальну увагу до стенду — це і є головне завдання стендиста. Особливо затребувані зараз молоді люди, що добре володіють іноземними мовами, які можуть працювати на міжнародних виставках. Такі кадри у нас теж є, і ми готові запропонувати їх кандидатури.

Наша організація має досвід в організації виставок, тому ми готові поділитися з вами досвідом, цінною інформацією. За допомогою компанії Vladpromo ваш стенд не просто помітять, а визнають кращим. Усе це позитивно позначиться на прибутковості бізнесу.

error: