Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Як якісно організувати підбір акторів

Телеканали України знімають безліч ток-шоу, розважальних програм, документальних і художніх фільмів. У таких проектах майже завжди є присутніми масові сцени, для зйомок яких потрібні учасники. Безумовно, керівники проектів бажають провести такі сцени на найвищому рівні. Рекламне агентство «VLADpromo» знає, як досягти таких результатів.

Підбір акторів важлива і кропітка робота

Під час підбору акторів масовки роботи треба вирішити ряд поставлених завдань. За великим рахунком в масовій сцені може взяти участь кожен, хто бажає, проте процес відбору конкурсантів підкоряється певним критеріям. Для подібних сцен підбираються і актори з досвідом, і звичайні люди, кіно, що бажають доторкнутися до світу, і телебачення. В ході кастингу наша команда перевіряє такі якості тих, що бажають як відповідальність, дисципліна і акторські навички. Типажі учасників підбираються відповідно до тематики зйомки.

подбор актеров в Киеве

В ході пошуку акторів масовки ми завжди спираємося на такий важливий чинник як час. Для того, щоб робота над зйомкою проходила в запланованому режимі, усіх учасників наша команда підбирає в максимально короткий термін. Для контролю таких сцен підключаються фахівці найвищого класу. Досвідчений бригадир(так називають кураторів роботи) відразу виділяє з натовпу потрібний типаж. Якщо затверджений кандидат не має необхідних  акторських навичок, з ним проводиться інструктаж відносно того, як треба поводитися на знімальному майданчику.

Координувати роботу натовпу досить складно. Наші фахівці не лише стежать за дисципліною учасників, але контролюють їх взаємовідносини. Чому важливі ці два чинники? Оскільки масова сцена найчастіше знімається на тлі гри головних героїв, щонайменша плутанина і свавілля в натовпі може зіпсувати увесь дубль. Клієнт не бажає «застопоритися» на якомусь одному моменті. Окрім переробки знімальної групи переробляють і актори, − усе це спричиняє за собою додаткові витрати замовника. Наші фахівці не допускають таких ситуацій.

По набору акторів масових сцен звертайтеся до нас

Величезну роль в процесі пошуку людей грає сама тема зйомки. Наш досвід підтверджує це. Ми працюємо з 2011 року і за час своєї діяльності зіткнулися з множиною різних ситуацій, так що нас важко чимось здивувати. В процесі роботи ми створили свій метод пошуку учасників. Рекламне агентство «VLADpromo» має свою базу акторів, з якою Ви можете ознайомитися і вибрати відповідних кандидатів для майбутньої сцени.

Досить часто замовникові потрібні конкретні типажі і стилі акторів. Ця умова ускладнює роботу бригадирів, але завдяки своєму досвіду ми знайшли спосіб прискорити пошук бажаного образу. Усі учасники кастингу, які внесені в нашу базу, поділені на відповідні групи. 

Взяти участь в зйомках масових сцен абсолютно реально майже всім, що бажають. Для цього ми просимо усіх кандидатів присилати своє портфоліо. У нього входить анкета з такими даними конкурсантів :

  • зріст
  • вага
  • колір очей і волосся
  • театральна освіта
  • особливі навички: гра на музичних інструментах, хореографічна підготовка, спортивні досягнення і інше.

Якщо у конкурсанта вже є досвід участі в яких-небудь видах зйомки, ми просимо обов’язково вказати, який саме.

Крім того, ми вимагаємо надати декілька професійних фотографій великим планом і в повний зріст. Завдяки цій вимозі Ви можете наочно оцінити типаж кандидата.

Найчастіше перевага віддається акторам з досвідом або ж молодим фахівцям з відповідною освітою. Це цілком природно, тому що від людей з акторськими навичками набагато простіше добитися бажаних емоцій на знімальному майданчику.

Проте, ті, хто не має досвіду і не має певних акторських навичок, але мріє бути ближче до сцени і телевізійного екрану, також можуть стати учасниками масовки.

Форма акторів – одна із складових бажаного результату

Участь в зйомках припускає велике навантаження. Погодьтеся, провести 10-12 годин на знімальному майданчику не кожен зможе. Ми стежимо за тим, щоб актори добре відпочили перед зйомкою і були повні життєвої енергії під час роботи. Крім того, ми повідомляємо їх про заборону споживання великої кількості алкоголю безпосередньо за день до зйомок і під час роботи. Цим організаційним моментам приділяється особлива увага.

Варто відмітити, що разом з пошуком акторів, важливо забезпечити їх обов’язкову присутність на зйомках. Іноді трапляються ситуації, із-за яких затверджені учасники відмовляються від зйомок. Для подібних випадків у нас в запасі завжди є додатковий набір кандидатів.

Такий підхід рекламного агентства «VLADpromo» до організації зйомок і підбору масовки гарантує якісний результат і відсутність позаштатних ситуацій. Нам під силу рішення найскладніших завдань!

Також  ви можете скористатися для якісного підбору акторів для зйомок, масовок  сервісом Youneed : https://www.youneed.com.ua

 

error: