Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Зйомки в масовці

Напевно, одним з найцікавіших і захоплюючих видів акторської діяльності є участь в масових сценах(масовках). Такі участі дають величезний досвід, людина отримує масу нових емоцій і задоволення від самого знімального процесу. Більше того, можна самому відчути усю атмосферу, яку приховує сцена, взяти участь в улюбленому шоу, серіалі або кіно. Крім того, це також і спосіб заробити грошей. Гарний настрій Вам буде гарантовано, адже масовки це не просто зйомки, це завжди море позитивних емоцій і незабутніх ситуацій.

Особливості зйомки в масовці

Знятися в масовці може будь-яка людина не залежно від віку і життєвих пріоритетів. Найактуальнішим же цей вид роботи буде для тих людей, які шукають своє покликання в культурі і хочуть стати професійними акторами. Масовка – це завжди новий дорогоцінний досвід на великому шляху становлення істинного актора. Саме граючи епізодичні ролі в масових сценах, Ви маєте можливість показати свій талант. Крім того, узявши участь в знімальному процесі всього пару разів, Ви можете з упевненістю визначитися у своєму виборі. Варто продовжувати акторську кар’єру або ж зупиниться на досягнутому результаті. Відчувши увесь знімальний процес на собі людина може визначити чи вірні його уявлення про акторську кар’єру.

Головною особливістю зйомки масових сцен, являється те, що іноді із загальної картини можна виділити найяскравіші її елементи. Це ті актори, які можуть в майбутньому брати участь в ролях другого і третього плану. Як бачимо, зйомки в масовці можуть започаткувати велику акторську кар’єру. Що, до речі, часто траплялося в історії великого кіно. Але щоб претендувати на щось серйозніше, ніж епізодична непостійна роль треба бути дуже наполегливим і талановитим. На сьогодні самими затребуваними напрямами масовки є телепередачі, ток-шоу. Не менш актуальні масовки для серіалів або зйомки масових сцен в рекламних роликах.

Якщо йде мова про методику підбору людей для масових сцен, то тут все просто. Замовник заздалегідь обумовлює потрібні типажі і характери акторів для масових сцен. Наші фахівці готують групу акторів під задані характеристики(стать, вік, стиль одягу, зачіска, колір волосся, комплектація і так далі). Кожен проект вимагає свого набору акторів і типажів. Але на рекламному ринку встановився попит на деякі типажі більшою мірою. Деякі актори знімаються в масових сценах по багато років(до 10 і більше). Саме ці люди є постійним стабільним джерелом масовки, оскільки їх упізнають режисери. Цікавий факт: якщо придивитися до масовок різних телепередач одного телеканалу, можна дізнатися одних і тих же осіб.

Не останнім мотивуючим чинником зніматися в масовках є оплата роботи. Так скільки ж отримує середньостатистичний актор масових сцен? Якщо працювати тільки на вихідних, то можна отримувати від 500 до 3000 грн в місяць. Якщо ж віддаватися масовці повністю упродовж усього робочого місяця, можна заробити близько 9000 гривен. Важливою особливістю є те, що рекламні ролики оплачуються у декілька разів дорожче, ніж участь в ток-шоу і передачах.

Актори з портфоліо мають набагато більше шансів на постійну роботу в масових зйомках. Для цього треба зробити хоч би одну або дві фотосесії, що б показати свої особливості, типаж, стиль одягу і так далі. Якщо ви бажаєте брати участь в зйомках, масовках обов’язково реєструйтеся і додайте свою анкету  на сервіс Youneed : https://www.youneed.com.ua

error: