Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Стендисти і стендистки на виставку або захід

Стендисти і стендистки – діяльність яку відносять до хостес послуг.  У самому базовому уявленні і понятті стендиста і стендистки найчастіше молоді дівчата і хлопці які представляють послуги і товари на таких заходах як виставки. Ці заходи бувають різних планів і видів. У основні завдання стендиста входить зустріч а також особистий супровід кожного відвідувача виставки або презентації. Також, стендист консультує відвідувачів, демонструє і робить дегустацію, нарешті, представляє товар в зв’язці з розробленим маркетологами до нього маркетинговим планом(процедура представлення або показу товару або послуги так, щоб найефективніше підвищити конверсію – кількісну оцінку ефективності реклами). Одяг стендистів і стендистів частенько надається замовниками послуг, оскільки необхідно створити атмосферу невід’ємності людини того, що представляє товар або послугу, тим самим підвищити впізнанність бренду. Що стосується стилю одягу він роздріб від випадку до випадку, головний критерій це привабливість і помітність. Все частіше замовники шукають стендистів з артистичними навичками, в силах яких виконати поставлений танець або невелику театральну дію.

Серед завдань, які необхідно виконати стендистові найбільш важливою є – стати обличчям бренду, що представляється, або компанії і справити хороше враження на потенційних клієнтів і/або замовників. Уміння притягнути до себе увагу невід’ємний атрибут стендиста, але не варто недооцінювати деякі моменти, для успішної роботи стендиста важливі і багато інших особливостей і критерії, зовнішність, адекватність в тематиці продукції і послуги, для толерантного представлення і наданні істинних відомостей.

Наші стендисти добре володіють розмовною іноземною мовою, що дозволяє їм виступати на самого різного роду міжнародних заходах. Не секрет, що краса дівчини стендистів значно сприяє до привертання уваги потенційних клієнтів, що проходять, але не варто забувати, що основним завданням стендистів є надання інформації покупцеві про товар або послуги, акції, варіанти купівлі і вигоду для покупців. Здатність до переконання високо оцінюється, тому бренди, що потребують дівчат або хлопців стендистах, переважно беруть на роботу виключно підготовлених і таких, що брали участь у виставках дівчат і хлопців.

Стендисти рекламного агентства VLADpromo дуже добре розбираються в модельному бізнесі. У нас є власна база моделей в Києві будь-якого типажу і під будь-який вид рекламної кампанії. У зв’язку з цим залишені заповідниками заявки, яким потрібні послуги стендистів, виконуються дуже швидко в найкоротші терміни. При цьому ніяк не страждає якість і кінцева ефективність виставки.

error: